Дома Офсајд Фото: Сестрата на Мората е вистинска секс-бомба!

Фото: Сестрата на Мората е вистинска секс-бомба!

1 минути
1
2,584

Марта Абрил, сестра на шпанскиот репрезентативец Алваро Мората е многу популарна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде ја следат скоро 55.000 луѓе.

Тоа е најмногу благодарение на провокативните фотки кои ги објавува, каде често ги истакнува своите атрибути.

Comprobado. Abrir los ojos y sonreír al mismo tiempo no se puede. ?

A photo posted by M A R T A A B R I L (@marta_abril) on

S U M M E R is a feeling

A photo posted by M A R T A A B R I L (@marta_abril) on

Un trocito de Brasil en México @bikinysociety obrigada! ?? #tulum

A photo posted by M A R T A A B R I L (@marta_abril) on

?? Inhale slowly gently deeply Exhale slowly gently and complitly ?? Miss You @gianlucafellini [ B L O N D I E Y O G I ]

A photo posted by M A R T A A B R I L (@marta_abril) on

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Видео: Гигантот е жив! Хадерсфилд преку пенали после 45 години во Премиер лигата!

Екипата на Дејвид Вагнер славеше после пенал серијата. Во натпреварот на сезоната во Чемпи…