Дома Офсајд Фото: Сестрата на Мората е вистинска секс-бомба!

Фото: Сестрата на Мората е вистинска секс-бомба!

1 минути
1
2,457

Марта Абрил, сестра на шпанскиот репрезентативец Алваро Мората е многу популарна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде ја следат скоро 55.000 луѓе.

Тоа е најмногу благодарение на провокативните фотки кои ги објавува, каде често ги истакнува своите атрибути.

Comprobado. Abrir los ojos y sonreír al mismo tiempo no se puede. 😆

A photo posted by M A R T A A B R I L (@marta_abril) on

S U M M E R is a feeling

A photo posted by M A R T A A B R I L (@marta_abril) on

Un trocito de Brasil en México @bikinysociety obrigada! 🙏🏼 #tulum

A photo posted by M A R T A A B R I L (@marta_abril) on

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Поранешен играч на Манчестер Јунајтед денес работи како електричар!

Алекс Фергусон ќе остане запаметен како најдобар и најтрофеен менаџер на Манчестер Јунајте…