Дома Офсајд Фото: Серена се сликаше по бикини, а потоа го соблече горниот дел!

Фото: Серена се сликаше по бикини, а потоа го соблече горниот дел!

0 секунди
0
3,434

Најдобрата тенисерка на светот, Серена Вилијамс го воодушеви машкиот свет со своето секси изданије за магазинот „Спорт Илустред“.

Серена се сликаше во неколку провокативни комбинации, меѓу кои и во минијатурни танга гаќички кои го истакнуваа нејзиниот задник. Притоа тенисерката во еден момент го соблече горниот дел од костимот, а бујните гради ги прекри само со раце.

За Серена секогаш се поделени мислењата за тоа колку е секси. Некои мислат дека има што да покаже, додека поединци сметаат дека е „машкуданка“….Што мислите вие?

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Инзаги со Алабанија гостува на „Филип Втори“!?

Италијанската фудбалска ѕвезда Филип Инзаги би можел да пристигне во Скопје на 5 септември…