Дома Офсајд Фото: Оваа убавица ќе го бодри Јувентус во Рим!

Фото: Оваа убавица ќе го бодри Јувентус во Рим!

0 секунди
0
969

Јувентус и Лацио вечерва го играат финалето од италијанскиот Куп, а „бјанконерите“ ќе се обидат да го освојат првиот трофеј од посакуваните три.

Јувентус е во „предност“ бидејќи на трибините ќе ја има својата „муза“, атрактивната Валентина која секогаш им носи среќа на „бјанконерите“.

Валентина е ќерка на тренерот Алегри, а стана миленичка на навивачите на Јувентус не само поради страстите со кои таа ги следи мечевите, туку и поради убавината и сексапилните фотографии кои редовно таа ги споделува на социјалните мрежи.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Фатени „на дело“: Илариа му прави орален мерак на Буфон (фото)

Легендарниот голман на Јувентус и репрезентативец на Италија, Џанлуиџи Буфон, папараците г…