Дома Офсајд Фото: Манчини ужива на топло во секси друштво!

Фото: Манчини ужива на топло во секси друштво!

43 секунди
0
1,952
Loading...

Италијанскиот стратег Роберто Манчини моментално е без работа, но тоа воопшто не му смета бидејќи ужива во топлите краишта со својата нова девојка.

Папараците го фатија Манчини во Доминиканската Република во придружба на секси девојка, за која медиумите сеуште не го откриле идентитетот.

width="700"
ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

Италијанскиот стратег на почетокот на сезоната го раскина договорот со Интер и реши малку да одмори од фудбалот, а доколку судиме по фотките сигурно не планира да се врати за брзо на терените.

width="466"
ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI
ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI
ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI
ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI
ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI
ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI
ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Бабичка го „понижи“ Швајнштајгер на аеродром – јака беше реакцијата на неговите соиграчи

Бастијан Швајнштајгер, поранешниот фудбалер на Баерн Минхен и Манчестер Јунајтед игра како…