Дома Фудбал Останато (Фото+Видео) Комити приредија ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Еве како изгледаше последниот тренинг на Вардар

(Фото+Видео) Комити приредија ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Еве како изгледаше последниот тренинг на Вардар

4 секунди
0
737

Веднаш по фудбалерите на Зенит на „Филип Втори“ истрчаа и избраниците на Чедомир Јаневски, но на тренингот на Вардар следуваше изненадување. Најверните поддржувачи на македонскиот шампион дадоа дополнителен мотив на фудбалерите пред нивниот прв натпревар на во Лигата на Европа. Погледнете дел од атмосферата на „Филип Втори“…

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Останато

Проверете

Погодува, но и ТРЧА: Кој претрча најмногу во Леванте? Погодувате- ЕНИС БАРДИ!

Леванте во ликот на Енис Барди има вистински „бисер“ во своите редови, вчера бевме сведоци…