Дома Фото Форца Чапекоенсе

Форца Чапекоенсе

0

15170848_10154464201558598_2239780293819097199_n

Прочитајте поврзани статии
Повеќе Sportski
Load More In Фото

Проверете

Уникатен проект во Чешка: Резервните играчи ќе седат во пивски лименки (фото)

Челниците на Викторија Плзен дојдоа до интересна и уникатна идеја во соработка со една чеш…