Дома Видео Урнебесно и слатко: Ова мало девојче го знае целиот тим на Јунајтед и песната за Ибра! (ВИДЕО)

Урнебесно и слатко: Ова мало девојче го знае целиот тим на Јунајтед и песната за Ибра! (ВИДЕО)

0

Малото и слатко девојче Нија Роуз стана апсолутен хит на социјалните мрежи откако ги именуваше фудбалерите на Манчестер Јунајтед, ги погоди нивните броеви на дресовите, но и ја испеа песната за Златан Ибрахимови. Погледнете за што санува збор…

Young United Fan Lists Whole Squad

Nyah Rose Lee has gone viral after naming the Manchester United team and singing the Zlatan Ibrahimovic song. The beautiful game! ❤️📹 TW: jimbolee12

Posted by SPORTbible on Montag, 2. Oktober 2017

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Дури и Венгер се изненади – вакво селфи не направил никогаш!

Арсенал вечерва гостува во Белград, а тоа беше можност локалните фановите да направат селф…