Дома Трансфер зона Твитер го „ИЗДАДЕ“ Санчез, дали на повидок е нов голем трансфер!?

Твитер го „ИЗДАДЕ“ Санчез, дали на повидок е нов голем трансфер!?

9 секунди
1
2,035

Алексис Санчез денес го „запали“ трансфер пазарот со една објава на неговиот Твтиер профил.

Причината за големата прашина која се крена во јавноста не е содржината на твитот, туку локацијата од местото од каде што е објавен истиот. Погодувате, во прашање е Париз!

Чиленаецот набрзо ја избриша објавата, но сепак не успеа да се сокрие од медиумите.

Дали наскоро ПСЖ ќе доведе уште една ѕвезда на европскиот фудбал?

 

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Трансфер зона

Проверете

Каталонија „ГОРИ“: Гвардиола доаѓа по Меси, „граѓаните“ спремни да ја платат клазулата!?

Неверојатни вести пренесуваат островските и каталонските медиуми, управата на Манчестер Си…