Дома Офсајд Сопругата на Варди позираше гола и бремена за да испрати порака

Сопругата на Варди позираше гола и бремена за да испрати порака

2 секунди
0
2,822

Ребека Варди, сопруга на англискиот фудбалер Џејми Варди, позираше гола во бремена состојба со цел да порача дека никогаш повеќе не сака да забремени.

Околу Нова Година парот ја очекува нивната принова, а Џејми е воодушевен од фотографиите на Ребека кои сака да ги закачи на ѕид во нивниот дом.

20-12-rebeca-vardy1

Ребека за The Sun изјави дека сакала да направи фотографии какви што свовремено направи Деми Мур за Vanity Fair.

„Џејми и јас знаеме дека ова ќе биде наше последно бебе и одеднаш сфатив дека никогаш повеќе нема да бидам бремена. Го најдов совршениот фотограф за ваква работа, Карис Кенеди, и го направив тоа“, објаснува Ребека порачувајќи дека се чувствува исклучително среќно поради тоа.

20-12-rebeca-vardy2

Тие се венчаа во мај, а ова ќе биде второ дете за Варди со Ребека, додека за неа ќе биде четврто дете, бидејќи има две деца од претходниот брак.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Видео: Гигантот е жив! Хадерсфилд преку пенали после 45 години во Премиер лигата!

Екипата на Дејвид Вагнер славеше после пенал серијата. Во натпреварот на сезоната во Чемпи…