Дома Офсајд Ринг девојка за која мажите сонуваат: Таа нема проблем да се соблече гола!

Ринг девојка за која мажите сонуваат: Таа нема проблем да се соблече гола!

1 минути
0
1,862

Гајана Богдашарјан е ринг девојка за која сонуваат многу мажи ширум светот. Особено во Русија, со оглед на фактот дека таа е од Москва и примарна професија и е да биде модел.

Шетањето по рингот е само додатна работа за Гајана. Таа никако не може да побегне од камерите и секој нејзин чекор во рингот внимателно се следи.

Како и нејзиниот Инстаграм кој изоболува со експлицитни фотки, бидејќи ринг девојката нема проблем да се соблече гола.

@gayana_life #ringgirl #ofs #ofs10

A video posted by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

😸👊🏼#ofs #ofs10 #mma #octagongirl #ringgirls @ofs.su

A video posted by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

GN😇

A video posted by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

Have a nice Sunday 💋

A photo posted by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

#backstage @gayana_life

A video posted by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Ја избраа за најубава навивачка на Реал Мадрид – таа „за фала“ се раслече гола (18+)

Мирта Соса е Плејбој зајачица од Парагвај која минатата година даде ветување дека ќе позир…