Дома Фудбал Лига на шампиони Ливерпул – Севиља: Ова се составите!

Ливерпул – Севиља: Ова се составите!

28 секунди
0
192

Вечерва во рамките од Лигата на шампионите се играат осум натпревари, а помеѓу најинтересните секако е натпреварот помеѓу англиски Ливерпул и шпанскиот претставник Севиља.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Погодува, но и ТРЧА: Кој претрча најмногу во Леванте? Погодувате- ЕНИС БАРДИ!

Леванте во ликот на Енис Барди има вистински „бисер“ во своите редови, вчера бевме сведоци…