Дома Фото Карикатура: Сити му го расипа обидот на Венгер да стигне до 4-та титула

Карикатура: Сити му го расипа обидот на Венгер да стигне до 4-та титула

0 секунди
0
386

15578924_711805542317628_8300172749694605831_n

Прочитајте поврзани статии
Повеќе Sportski
Load More In Фото

Проверете

Островот во транс: Дали Лукаку го потврди својот трансфер? (Фото)

Медиумите непрестајно пишуваат за несмасниот или можеби осмислениот потег на Белгиецот. Ро…