Дома Фото Карикатура: Сити му го расипа обидот на Венгер да стигне до 4-та титула

Карикатура: Сити му го расипа обидот на Венгер да стигне до 4-та титула

0 секунди
0
311

15578924_711805542317628_8300172749694605831_n

Прочитајте поврзани статии
Повеќе Sportski
Load More In Фото

Проверете

Браво, тато – сега малиот е среќен!

Минатиот викенд црно-белите од Торино го славеа Скудетото, а додека на стадионот од Јувент…