Дома Фото Карикатура на денот: Тајната зад голот на Мкхитарјан

Карикатура на денот: Тајната зад голот на Мкхитарјан

0 секунди
0
1,718

15747481_561139680757550_5407665078378274189_n

Прочитајте поврзани статии
Повеќе Sportski
Load More In Фото

Проверете

Браво, тато – сега малиот е среќен!

Минатиот викенд црно-белите од Торино го славеа Скудетото, а додека на стадионот од Јувент…