Дома Фото КАРИКАТУРА НА ДЕНОТ: Зидан – Кој е следниот?

КАРИКАТУРА НА ДЕНОТ: Зидан – Кој е следниот?

0 секунди
0
2,094

15492109_555076684697183_732383135494551441_n

Прочитајте поврзани статии
Повеќе Sportski

Проверете

Карикатура на денот: Деле Али и Тотенхем конечно го запреа возот Челзи!