Дома Фото Карикатура на денот: Деле Али и Тотенхем конечно го запреа возот Челзи!

Карикатура на денот: Деле Али и Тотенхем конечно го запреа возот Челзи!

0 секунди
0
564

15823416_564915113713340_7021073743279086352_n

Прочитајте поврзани статии
Повеќе Sportski
Load More In Фото

Проверете

Островот во транс: Дали Лукаку го потврди својот трансфер? (Фото)

Медиумите непрестајно пишуваат за несмасниот или можеби осмислениот потег на Белгиецот. Ро…