Дома Топ вести Ги „отепа“: Им погоди 32 натпревари на едно ливче – еве колку пари им „лапна“

Ги „отепа“: Им погоди 32 натпревари на едно ливче – еве колку пари им „лапна“

0 секунди
0
99

Дури 32 погодени парови на обложувачко ливче, но ниту еден натпревар над коефициент 1.09. Доволно за само 1.26 евра (78 денари) на 20 вложени центи.

24-10-dobiten

Прочитајте поврзани статии
Повеќе Sportski
Load More In Топ вести

Проверете

Видео: Боксерски судија настрада среде борба!

Светскиот шампион во верзијата на светската боксерска асоцијација WBC во супер средна кате…