Дома Видео Видете како се посрамоти Муса Сисоко!

Видете како се посрамоти Муса Сисоко!

0 секунди
0
270

Менаџерот на Тотенхем, Покетино му даде шанса на Сисоко да ги одигра последните минути на мечот против Дортмунд, а тоа беше доволно на Французинот денес да му се смее цел свет.

Имено, Сисоко во последните моменти излезе сам прет противничкиот гол, сакаше атрактивно да заврши, но на крајот се избрука. Погледнете!

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

(Видео) Тика – Така, што беше тоа? – Погледнете ја оваа ФАНТАСТИЧНА акција на Наполи

Клубот од Неапол е апсолутен хит на стартот од сезоната во фудбалска Европа. Мислевте дека…