Дома Видео (Видео) Јармоленко не е единствен: Погледнете ја бомбата на Тосун!

(Видео) Јармоленко не е единствен: Погледнете ја бомбата на Тосун!

0 секунди
0
476

Во натпреварот помеѓу Порто и Бешикаш, фудбалерот на гостинската екипа Ценк Тосун испрати вистинска бомба од околу дваесетина метри која заврши во мрежата на Португалците.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

(Видео) Тика – Така, што беше тоа? – Погледнете ја оваа ФАНТАСТИЧНА акција на Наполи

Клубот од Неапол е апсолутен хит на стартот од сезоната во фудбалска Европа. Мислевте дека…