Дома Видео (Видео) Страшна сцена на Светското првенство во Лондон

(Видео) Страшна сцена на Светското првенство во Лондон

0

Гледачите кои присуствуваа на трката во Лондон во женска конкуренција со пречки, беа сведоци на навистина страшни сцени.

Во последната квалификациска група на 100 метри со пречки, атлетичарката од Тринидад и Тобаго, Деброн Џон доживеа страшен пад и веројатно ја очекува подолга пауза…

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Јаховиќ не запира да ги тресе мрежите во Турција!

Македонскиот интернационалец, Адис Јаховиќ не престанува да ги тресе мрежите во турското п…