Дома Видео (Видео) Страшна сцена на Светското првенство во Лондон

(Видео) Страшна сцена на Светското првенство во Лондон

14 секунди
0
1,068

Гледачите кои присуствуваа на трката во Лондон во женска конкуренција со пречки, беа сведоци на навистина страшни сцени.

Во последната квалификациска група на 100 метри со пречки, атлетичарката од Тринидад и Тобаго, Деброн Џон доживеа страшен пад и веројатно ја очекува подолга пауза…

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

(Видео) Можат да му завидуваат и најдобрите напаѓачи, ЕВРОГОЛ на Марк Бартра!

Екипата на Борусија Дортмунд во овој момент игра против тимот на Волфсбург и има солидна п…