Дома Видео (Видео) Потребни му беа САМО две минути – Лаказет ја отвори сезоната!

(Видео) Потребни му беа САМО две минути – Лаказет ја отвори сезоната!

5 секунди
0
510

Новајлијата во дресот на Арсенал, Александар Лаказет, успеа да го постигне својот првенец во Премиер лигата и дресот на Арсенал после само две минути игра…

 
Alexandre Lacazette Goal HD – Arsenal 1… by sharleenguglielmo

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

(Видео) Можат да му завидуваат и најдобрите напаѓачи, ЕВРОГОЛ на Марк Бартра!

Екипата на Борусија Дортмунд во овој момент игра против тимот на Волфсбург и има солидна п…