Дома Луд Спорт (Видео) Постигнаа гол за 14 секунди, без да ја „почуствуваат“ топката!

(Видео) Постигнаа гол за 14 секунди, без да ја „почуствуваат“ топката!

0 секунди
0
538

Урнебесна сцена ни пристигнува од Естонија.

Имено, во натпреварот помеѓу Левадија и Паида домаќините стигнаа до водство во 14 секунда од натпреварот и тоа без никаков допир со топката, трагичар беше дефанзивецот Мартин Касе

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Луд Спорт

Проверете

ТИ СИ ГОМНО: Еден од најдобрите напаѓачи во светот го нападна судијата!

Антоан Гризман може да добие дури 4 натпревари суспензија откако заработи црвен картон про…