Дома Видео (Видео) Погледнете ја Мајсторијата на Јармолеко против Тотенхем

(Видео) Погледнете ја Мајсторијата на Јармолеко против Тотенхем

0 секунди
0
336
yarmolenko

Во овие моменти се игра натпреварот помеѓу Тотенхем и Ливерпул, а токму на овој натпревар Украинецот Андреј Јармоленко постигна прекрасен погодок. Погледнете…

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

(Видео) Тика – Така, што беше тоа? – Погледнете ја оваа ФАНТАСТИЧНА акција на Наполи

Клубот од Неапол е апсолутен хит на стартот од сезоната во фудбалска Европа. Мислевте дека…