Дома Видео Видео: Магија на малиот Зидан!

Видео: Магија на малиот Зидан!

0 секунди
0
973

Тео Зидан покажа дека крвта не е вода и дека го наследил талентот на својот татко, откако изведе феноменален дриблинг во дресот на Реал Мадрид.

Тео исто како и неговите повозрасни браќа е член на младинската категорија на Реал Мадрид, и тврдат дека отскокнува од својата генерација.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Касемиро му „продаде“ стара финта на Роналдо!

На тренингот на Реал Мадрид готово секогаш е интересно, особено кога во центарот на вниман…