Дома Видео Видео: Магија на малиот Зидан!

Видео: Магија на малиот Зидан!

0 секунди
0
1,134

Тео Зидан покажа дека крвта не е вода и дека го наследил талентот на својот татко, откако изведе феноменален дриблинг во дресот на Реал Мадрид.

Тео исто како и неговите повозрасни браќа е член на младинската категорија на Реал Мадрид, и тврдат дека отскокнува од својата генерација.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Конкуренцијата ОГРОМНА, ова се најдобрите 10 кои ќе се борат за наградата „Пушкаш“ (Видео)

Светската фудбалска куќа ФИФА денес ја објави листата од 10 фудбалери и фудбалерки кои ќе …