Дома Видео Видео: „Кралско“ уживање, сите 400 голови на Роналдо!

Видео: „Кралско“ уживање, сите 400 голови на Роналдо!

0 секунди
0
893

 

Бонус видео, сите 118 голови на Роналдо во Манчестер Јунајтед

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Хаос во Мостар: Повредени десетина навивачи на Абердин (видео)

Десетина хулигани, по кои трага полицијата, синоќа со камења, шишиња и факли во стариот де…