Дома Видео Видео: „Кралско“ уживање, сите 400 голови на Роналдо!

Видео: „Кралско“ уживање, сите 400 голови на Роналдо!

0 секунди
0
948

 

Бонус видео, сите 118 голови на Роналдо во Манчестер Јунајтед

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Мајсторот останува мајстор, СПЕКТАКУЛАРЕН гол на Рајан Гигс! (Видео)

Иако веќе има 43 години, Рајан Гигс и понатаму има фудбалска магија во своите нозе. Легенд…