Дома Видео (Видео) КОМИЧНО – Најлошите 13 секунди во Лигата на шампионите

(Видео) КОМИЧНО – Најлошите 13 секунди во Лигата на шампионите

13 секунди
0
1,005
totenham

Нема потреба од многу зборување, доволно е да се погледне…

Изгледа навистина комично, Англичаните пишуваат дека вакво нешто може да се види помеѓу аматерите во Конференциите, но тука актери се фудбалери кои настапуваат во Лигата на шампионите.

Во натпреварот помеѓу Тотенхем и Борусија Дортмунд веројатно беа видени најлошите 13 секунди во историјата од Лигата на шампионите кои имаа комична завршница. Погледнете…

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

(Видео) Тика – Така, што беше тоа? – Погледнете ја оваа ФАНТАСТИЧНА акција на Наполи

Клубот од Неапол е апсолутен хит на стартот од сезоната во фудбалска Европа. Мислевте дека…