Дома Луд Спорт Видео кое стана хит: Сите нокаути на Мирко КроКоп

Видео кое стана хит: Сите нокаути на Мирко КроКоп

0

Мирко Филиповиќ познат како „КроКоп“ минатата година се прости од активната боречка кариера и се прости на најдобар можен начин после седум последователни победи што е негова најдолга низа во ММА кариерата.

На Јутјуб неодамна се појави видео од сите нокаути во неговата ММА кариера – вкупно 26!
Погледнете го видеото кое веднаш стана апсолутен хит во целиот свет!

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Луд Спорт

Проверете

Иван Класниќ доби нов бубрег

На поранешниот хрватски репрезентативец Иван Класниќ изминатата ноќ во Загреб му беше успе…