Дома Видео Видео: Балотели повторно лудува – овој пат се надмина себе си!

Видео: Балотели повторно лудува – овој пат се надмина себе си!

0

Талентот на Марио Балотели е неспорен, но очигледно желбата за забава е поголема од онаа за успех на фудбалските терени.

Во текот на целата кариера Марио е познат по своите „лудории“, па неговиот последен „подвиг“ не е изненадување.

Италијанецот уживаше во возењето на минјатурен мотор, па видеото веднаш стана хит на интернет.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Дури и Венгер се изненади – вакво селфи не направил никогаш!

Арсенал вечерва гостува во Белград, а тоа беше можност локалните фановите да направат селф…