Дома Видео Видео: Бака погоди во 90-та, Крудели полуде!

Видео: Бака погоди во 90-та, Крудели полуде!

0 секунди
1
5,774

Карлос Бака погоди во последните моменти од натпреварот и му донесе важна победа на Милан против Каљари.

Голот на Колумбиецот на свој начин го прослави коментаторот Крудели кој е познат како голем навивач на „росонерите“.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Видео: 5 најспектакуларните победи на Федор Емилианенко

Во недела рано наутро 40-годишниот ветеран на боречки вештини Федор Емилианенко ќе се бори…